HUSQVARNA P 535HX

Kód: 967985503
Značka: Husqvarna
1 079 900 Kč
Na dotaz
Hybridní komerční rider Husqvarna P 535HX je ideální pro vysoce efektivní sekání větších trávníků a venkovních zelených ploch v původním stavu, kdy dokáže obsluze ušetřit drahocenný čas. Ergonomické rozhraní s moderními grafickými displeji a snadno přístupnými ovládacími prvky poskytuje řidiči pohodlnou jízdu během dlouhé pracovní doby a vestavěný modul umožňuje připojení k aplikaci Husqvarna Fleet Services™. Model P 535HX může být vybaven velkokapacitním žacím ústrojím až do šířky 180 cm, což zaručuje efektivní sečení s vynikajícím výsledkem v jakémkoli terénu. Díky 20" kolům, pohonu všech kol a kloubovému řízení lze snadno manévrovat i v nerovném terénu a složitých oblastech. Nápravy jsou poháněny dvěma elektromotory, zatímco hnací nápravu, hydrauliku a elektrický generátor pohání vznětový motor. Komponenty komerční kvality a snadný servis zajišťují vyjímečnou odolnost a maximální dobu provozuschopnosti. Kombinace dvou zdrojů energie s vysokou účinností v hybridním systému poskytuje modelu P 535HX extrémní výkon, který však zůstává v kompaktním a agilním formátu. Pohonná jednotka rideru snižuje celkovou spotřebu paliva, jeho uhlíkovou stopu a provozní náklady.

Detailní informace

30 let zkušeností s Husqvarna
30 let na trhu
Máme přes 30 let zkušeností
Prodejny v Praze
Showroomy v Praze
P4 Kunratice a P9 Vysočany
Servis Husqvarna
Autorizovaný servis
Postaráme se o vás i po nákupu

Detailní popis produktuVybaven hybridním pohonným systémem, který lze provozovat ve dvou různých jízdních režimech; elektrický režim (používá se během přepravy) a hybridní režim (běží naftový motor a aktivní vyrovnávací baterie).
Vybaven hybridním pohonným systémem, který lze provozovat ve dvou různých jízdních režimech; elektrický režim (používá se během přepravy) a hybridní režim (běží naftový motor a aktivní vyrovnávací baterie), kde režimy nepřetržitě vzájemně působí v závislosti na podmínkách sekání:
- normální podmínky; síla vznětového motoru se používá k ovládání předního přídavného zařízení prostřednictvím PTO, k pohonu a v případě potřeby k dobíjení baterií
- náročné podmínky; síla vznětového motoru se používá pouze k ovládání předního přídavného zařízení prostřednictvím PTO. Napájení pohonu se odebírá z baterie.


Hybridní pohonný systém
Minimální neposečený kruh díky kloubovému řízení
Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.


Kloubové řízení
Pohonný systém pohonu všech kol (AWD) je elektronicky řízen integrovanými senzory, které zajišťují optimalizovanou trakci.
Pohonný systém pohonu všech kol (AWD) je elektronicky řízen integrovanými senzory, které zajišťují optimalizovanou trakci. Hnací kola jednotlivě a automaticky nastavují správnou rychlost ve všech situacích, což eliminuje potřebu přerušované kalibrace rychlosti hnacího systému.


Elektronická kontrola trakce
Hydraulický posilovač řízení pro větší komfort
Velmi výkonný hydraulický posilovač ulehčuje řízení.


Hydraulický posilovač řízení
Intuitivní 5palcová dotyková barevná obrazovka s vysokým rozlišením. Jasná viditelnost i při plném slunečním světle.
Intuitivní dotyková barevná obrazovka s vysokým rozlišením. 5palcový kapacitní dotykový displej komunikuje s řidičem prostřednictvím dynamických grafických informací, pomáhá při manipulaci a poskytuje údaje a varování v reálném čase. Jasná viditelnost i při plném slunečním světle. (Interakci s dotykem lze použít pouze při zastavení stroje).


Dynamický dotykový barevný displej
Hřídel PTO pro maximální účinnost
Pevný a kalený výstupní hřídel (PTO) pro maximální účinnost a trvalou odolnost.


Výstupní hřídel PTO
Vysoce výkonný dieslový motor Kubota
Vysoce výkonný 3-válcový naftový motor Kubota s plně tlakovým mazáním. Je kombinací vysokého výkonu a točivého momentu s nízkou spotřebou a sníženými emisemi.


Naftový motor Kubota
Odstupňovaná převodovka komerční kvality
Velmi kvalitní pístová čerpadla s proměnlivým průtokem se samostatnými převodovkami pro přední a zadní nápravu.


Odstupňovaná převodovka komerční kvality
Díky energeticky účinnému elektrickému pohonu oproti normálnímu hydrostatickému pohonu se energetická účinnost pohonného systému strojů zvyšuje až o 50 %.
Díky energeticky účinnému elektrickému pohonu oproti normálnímu hydrostatickému pohonu se energetická účinnost pohonného systému strojů zvyšuje až o 50 %. V závislosti na jízdním cyklu je tedy spotřeba paliva snížena až o 30 % ve srovnání s konvenčním sekacím strojem se vznětovým pohonem o výkonu 25 hp (18,64 kW), pracujícím za stejných podmínek.
Snížená spotřeba paliva

Elektronický ukazatel stavu paliva v nádrži, vestavěný výstražný systém při nízké hladině.
Elektronický ukazatel stavu paliva v nádrži, vestavěný výstražný systém při nízké hladině. Jasný a snadno čitelný LED display.


Elektrický palivoměr
Prémiové sedadlo komerční kvality s nízkoprofilovým odpružením a rychlým nastavením hmotnosti.
Prémiové sedadlo komerční kvality s nízkoprofilovým odpružením a rychlým nastavením hmotnosti. Široké ergonomické sedadlo a výškově a úhlově nastavitelné područky poskytují tělu velkou oporu. Vybaveno automatickým zatahovacím bezpečnostním pásem a bederní opěrkou pro citlivou bederní oblast.


Celoodpružené sedadlo Grammer®
Elektrická hnací jednotka umožňuje obsluze přepravovat stroj téměř tiše nebo jej používat jako nosič nářadí v čistě elektrickém režimu bez výfukových plynů.
Elektrická hnací jednotka umožňuje obsluze přepravovat stroj téměř tiše nebo jej používat jako nosič nářadí v čistě elektrickém režimu bez výfukových plynů. To je velmi užitečné pro práci s lopatou nebo pro práce s taženým příslušenstvím v obytných areálech nebo oblastech citlivých na hluk.


Nosič nářadí v elektrickém režimu
Snadno dostupné ovládací prvky pro pohodlí obsluhy
Ovládací prvky jsou snadno přístupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.


Snadno přístupné ovládací prvky
Servisní poloha pro snadnou údržbu žacího ústrojí
Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.


Servisní poloha
Snadná výměna příslušenství díky unikátní rychloupínací spojce
Unikátní rychlospojka umožňuje rychlé a efektivní připojení výměnného příslušenství, bez potřeby použití nářadí.


Rychlospojka
Odolný, trvanlivý ocelový žebřinový rám
Velmi odolný žebřinový rám s výstuhami kombinovaný s otevřenou konstrukcí pro vynikající pevnost a provozuschopnost.


Pevný žebřinový rám
Kompaktní konstrukce pro snadné ovládání v úzkých prostorách
Kompaktní velikost společně s unikátním kloubovým řízením usnadňuje řízení stroje v úzkých prostorech a v členitém terénu.


Kompaktní konstrukce
Odolná konstrukce skeletu
Žací ústrojí Combi je vylisované z jednoho kusu ocelového plechu o síle 4,5 mm.


Odolná konstrukce skeletu
HVO (Hydrogenated Vegetable Oils) je 100% syntetická nafta vyrobená z obnovitelných materiálů.
HVO (Hydrogenated Vegetable Oils) je 100% syntetická nafta vyrobená z obnovitelných materiálů. Snižuje emise uhlíku o 30 až 90 % ve srovnání s běžnou naftou, v závislosti na surovině.


Kompatibilní s HVO100
Dva LED reflektory pro co nelepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy.
Dva LED reflektory pro co nelepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy. Vylepšená viditelnost, na blízko i na dálku.


Dva LED reflektory
Příslušenství pro všestranné použití po celý rok
Díky široké nabídce žacích ústrojí a dalšího příslušenství získáte mimořádně všestranný stroj, který využijete po celý rok.


Všestranné použití
Příprava pro připojení příslušenství s hydraulickým ovládáním.
Příprava pro připojení příslušenství s hydraulickým ovládáním. Zahrnuje dva pomocné hydraulické adaptéry, ventil, spínač, hadice s konektory a kabely. Umožňuje obsluze ovládat a upravovat nastavení příslušenství.


Ovládání hydraulického příslušenství
Volitelná přídavná hydraulická sada
Volitelná sada obsahuje ventil a hadice se spojkami pro ovládání různého vpředu zavěšeného příslušenství, jako je sněhová radlice, kartáč, atp.


Pomocná hydraulická sada
Ergonomické prostředí obsluhy
Ergonomicky koncipovaný prostor obsluhy pro pohodlnou jízdu v průběhu dlouhých pracovních hodin.


Ergonomické ovládání
Vynikající terénní dostupnost při sečení
Vepředu zavěšené žací ústrojí s nízkým profilem poskytuje vynikající dostupnost pod ploty, keře, lavičky, atp.


Terénní dostupnost při sekání
Vpředu zavěšené žací ústrojí pro dokonalé sečení
Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje výtečný výhled na pracovní plochu a umožňuje precizní střih trávníku i v těsné blízkosti překážek.


Precizní výsledky sečení
Vyosené žací ústrojí pro snadné sekání těsně u překážek
Pro snadné sekání v rozích, u zdí a plotů.


Vyosené žací ústrojí
Výtečné jízdní vlastnosti na svazích
Nízké těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným AWD systémem poskytuje výtečnou stabilitu na svahu a na nerovných plochách.


Jízdní výkon na svazích
Čtyři stejně velká kola pro optimální jízdní komfort.
Přední i zadní kola se stejným, velkým průměrem poskytují optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.


Velká kola
Odolná zadní náprava z lité oceli
Pro lepší odolnost je zadní náprava vyrobena z jednoho kusu tvárné litiny.


Zadní náprava z lité oceli
Rychlá a snadná údržba díky odklápěcí kapotě motoru
Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.


Snadný přístup k servisním místům
Domečky s možností mazání pro snadnou údržbu
Pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.


Domečky s možností mazání
Dvě metody sečení v jednom; mulčování nebo zadní výhoz (mulčovací ucpávka odstraněna), které zajistí perfektní výsledek sečení.
Připraveno pro použití s vysoce výkonným a jedinečným žacím ústrojím Combi. Žací ústrojí Combi je vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu. Jedná se o unikátní řešení, které umožňuje efektivní mulčování nebo zadní výhoz posečené trávy s mimořádnými výsledky a zaručuje bezproblémový provoz.


Příprava pro žací ústrojí Combi
Nejlepší volba pro dosažení skutečně vysoké produktivity při sečení trávy na velkých plochách s hrubší a vyšší trávou.
Připraveno pro vysokokapacitní žací ústrojí se zadním výhozem. Nejlepší volba pro dosažení skutečně vysoké produktivity při sečení trávy na velkých plochách s hrubší a těžší trávou. Robustní a odolné žací ústrojí se svařovanou ocelovou konstrukcí poskytuje optimalizovanou účinnost a kapacitu.


Příprava pro žací ústrojí se zadním výhozem

Doplňkové parametry

Kategorie: Sečení trávníku
Hmotnost: 790 kg
Název výrobku (krátký): P 535HX
Brand: Husqvarna
Ceníková cena bez DPH: 743800.8
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): 88 dB(A)
Hmotnost (bez řezacího zařízení): 790 kg
Hmotnost, kg: 790 kg
Kapacita akumulátoru, Ah: 40 Ah
Napětí akumulátoru: 52 V
Model akumulátoru: PM-5240Li
Objem palivové nádrže: 23 l
Typ akumulátoru: Lion
Typ vzduchového filtru: Pro náročné podmínky, pouzdrového typu
Zdroj energie: Hybrid Li-ion Battery/Diesel
Zdroj napájení: Hybrid Li-ion Battery/Diesel
Zdvihový objem válce: 1123 cm³
Zdvihový objem válce, kubické palce: 68.5 cu.inch
Article Number: 967985503
Category name: Front mowers
Is Promo article: No
Spotřeba paliva: 270 g/kWh
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: 17.8 kW
Šířka sečení, max.: 180 cm
Šířka sečení, min.: 132 cm
Main image small (200x200): //hqvcdn3.azureedge.net/qs_h=200&thn=0&w=200&ver=20220329T111045&hcsh=372B3AB4B0AC1AE5D02CF87CAC0B3CC9/_$$_/media/aprimo/husqvarna/front%20mowers/photos/studio/h310-22xxxx/h310-2233.png

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: