HUSQVARNA AUTOMOWER® 435X AWD

Kód: 967853311
Značka: Husqvarna
131 999 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Husqvarna Automower® 435X AWD je průkopníkem na trhu robotických sekaček. Tento model s pohonem všech kol snadno zvládá údržbu trávníku na ploše až 3500 m², vyhne se překážkám, překoná nerovný terén a svahy až do působivých 70 %. Sekačka má atraktivní design řady X-line s LED světlomety, je vybavena detekcí vzdálených objektů a intuitivním interaktivním ovládáním s barevným displejem Automower®Access. Aplikace Automower® Connect umožňuje sledování sekačky pomocí GPS v případě jejího odcizení.

Detailní informace

Detailní popis produktuModely Automower® s AWD optimalizují ovládání jednotlivých kol tak, aby zajistily spolehlivý provoz v nejnáročnějším terénu.
Modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání jednotlivých kol tak, aby zajistily spolehlivý provoz v nejnáročnějším terénu. Sekačka je schopna zvládnout i sklon 70% (35°). Automower® AWD svým impozantním výkonem přepíše pravidla pro autonomní údržbu zelených ploch a zároveň zvyší bezpečnost pracovní obsluhy.


Pohon všech kol
Automower® Zone Control vám umožňuje vytvářet pracovní oblasti a zóny pobytu mimo dosah vašeho chytrého telefonu
Automower® Zone Control lets you create work areas and stay-out zones via the Automower® Connect app. Create defined work areas with different cutting heights and schedules or stay-out zones to prevent mowing in certain areas. The result is greater precision, more control and a perfect cut.


Automower® Zone Control s technologií AIM
Technologie Husqvarna AIM využívá zabudované GPS a senzory k vytvoření virtuální mapy vašeho trávníku. Umožňuje také celou řadu chytrých funkcí sekačky Automower®.
Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí kabely. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různých harmonogramů sečení nebo .......... pro individuální ovládání zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.


Technologie Husqvarna AIM (Automower®Inteligentní mapování)
Kloubový design zadní části s otáčecí schopností, která umožňuje skutečně vynikající manévrovatelnost pro navigaci na členitýchch trávnících a trakci v nerovném terénu.
Modely Automower® AWD jsou konstruovány s kloubovým designem zadní části, který umožňuje skutečně vynikající manévrovatelnost pro navigaci na členitých trávnících a v průchodech. Zadní část má také otáčecí schopnost, což značně zvyšuje trakci v nerovném terénu, která je excelentní v kombinaci s AWD.


Otočný design zadní části
Ovládací panel s barevným displejem s vysokým rozlišením, ovládacím kolečkem a indikátory stavu poskytuje intuitivní a zároveň sofistikovaný způsob ovládání sekačky.
Ovládací panel Automower®Access s barevným displejem s vysokým rozlišením, ovládacím kolečkem a indikátorem stavu poskytuje intuitivní a zároveň sofistikovaný způsob ovládání vaší sekačky. Prostřednictvím ikonek propojí vaši sekačku s aplikací Automower® Connect ve vašem smartphonu.


Automower® Access
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady a registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení.
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.


Navigace s pomocí GPS
Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu.
Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.


Automower® Connect
Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.
Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.


FOTA - bezdrátová aktualizace firmware
Energeticky účinné LED světlomety pro lepší viditelnost a ovládání i ve tmě.
Energeticky účinné LED světlomety pro lepší viditelnost a ovládání i ve tmě. Světla také začnou blikat, pokud dojde k poruše.


LED světlomety
Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že, poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu.
Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.


Vynikající interakce
Vestavěné senzory zabraňují vážným kolizím sekačky s okolními objekty.
Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.


Dálková detekce objektů
Motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon.
Motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon. Poskytuje vynikající výkon při velmi nízké hladině hluku a umožňuje noční provoz nebo sečení 24 hodin denně, aniž by sekačka rušila vaše sousedy.


Vyjímečně tichý pohon
Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu.
Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %.


Zvládne svahy se sklonem do 70 %
Upravuje pracovní dobu sekačky podle růstu trávníku, a tím snížuje riziko poškození trávníku a opotřebení sekačky.
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.


Timer podle počasí
Automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším.
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.


Automatické zvládání průchodů - pantentováno
Elektricky ovládané nastavení výšky sečení.
Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.


Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Naváděcí vodič pomůže navést sekačku do její nabíjecí stanice
Naše špičkové výrobky jsou opatřeny dvěmi naváděcími vodiči, které zkrátí čas hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.


Dva naváděcí vodiče
Možnost začít sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice.
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.


5 různých startovních míst
Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě.
Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice.


Flexibilní umístění nabíjecí stanice
Automaticky detekuje nevyváženost žacího systému.
Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.


Kontrola vyváženosti
Equipped with GPS based geofence including flash notifications to your devices.
Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.


Ochrana proti krádeži pomocí GPS
Zvyšuje odolnost při kolizích se stromy, keřmi a jinými předměty.
Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.


Přední nárazník
Břity ostré jako žiletky jsou připevněné k robustnímu žacímu disku, což zajišťuje nejlepší výsledek sečení a nízkou spotřebu energie.
Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.


Unikátní systém sečení
Because it is electrically powered, Automower® produces no harmful emissions.
Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.


Žádné emise
Vybavena zvukovým alarmem a zámkem s PIN kódem.
Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.


Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Sekačka sama automaticky vyhledá nabíjecí stanici
Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.


Automatické nabíjení
Efficient energy management means low energy consumption, allowing Automower® to operate at a fraction of the cost of conventional lawnmowers.
Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.


Nízká spotřeba energie
Snadné nastavení týdenního časovače
S pomocí časového spínače s týdenním cyklem můžete přesně naplánovat časové intervaly, ve kterých bude sekačka Automower® pracovat.


Jednoduché nastavení časového spínače
If Automower® is lifted off the ground or tips over, the cutting automatically shuts off.
Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.


Senzory zvednutí a náklonu
Navržený tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky.Weather proof_500ser

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické sekačky Husqvarna Automower
Hmotnost: 25 kg
Název výrobku (krátký): AUTOMOWER® 435X AWD
Popis výrobku (krátký): All-wheel drive robotic mower for demanding gardens up to 3,500 m².
Brand: Husqvarna
Ceníková cena bez DPH: 114875.2
Hmotnost, kg: 17.3 kg
Kapacita akumulátoru, Ah: 5.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Rozměry výrobku, délka: 36.6 palců, 93 cm
Rozměry výrobku, šířka: 55 cm
Rozměry výrobku, výška: 29 cm
Šířka záběru, cm: 22 cm
Typ akumulátoru: Lion
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájení: Battery
Article Number: 967853311
Category name: Robotic lawnmowers
Is Promo article: No
Alarm: Ano
Main image small (200x200): //hqvcdn3.azureedge.net/qs_h=200&thn=0&w=200&ver=20220321T091333&hcsh=F61DD1A2F2A43BF5E8A488ACF0B02BB7/_$$_/media/aprimo/husqvarna/robotic%20mowers/photos/studio/h310-18xxxx/h310-1892.png

Husqvarna Automower 435X AWD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: