322iHD60 Aku plotostřih bez akumulátoru a nabíječky

Kód: 970466401
10 099 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Odolné akumulátorové nůžky na živý plot Husqvarna 322iHD60 poskytují vysoce kvalitní stříhání s vysokým výkonem. Mají bezkomutátorový motor s vyšší účinností, delší životností a menšími nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Model 322iHD60 má lehkou, ergonomickou konstrukci, která zajišťuje pohodlnější práci a menší zátěž pro tělo. Tento model je vybaven plynulou regulací otáček, která umožňuje snadné přizpůsobení nástroje aktuální práci, a díky odolnosti proti povětrnostním vlivům IPX4 vám umožní pracovat i za deště. Digitální rozhraní, robustní pevná tlačítka a kompaktní rozměry zajišťují uživatelskou přívětivost na vysoké úrovni. Je součástí akumulátorového systému BLi-X 36V společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik nástrojů.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forest
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 
 
Forestry Clearing Saw 535iRX User Interface 3-speed mode
3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu
Díky třem rychlostním režimům můžete výkon přizpůsobit danému úkolu, a maximalizovat tak dobu provozu.
 
 
Forestry Clearing Saw 535iRX User Interface 3-speed mode
Uživatelsky přívětivá klávesnice
Díky uživatelsky přívětivé klávesnici můžete optimalizovat výkon výrobku pouhým stisknutím tlačítka. Výrobek je vybaven LED indikátory ukazujícími stav akumulátoru a odolnými tlačítky na pevné horní straně pro lepší ovládání.
 
 
 
Illustration Benefit Automatic shutdown symbol
Automatické vypnutí
Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
 
 
 
Battery Bli20
Systém výměnných akumulátorů
Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 
 
 
PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku program
Hmotnost: 5.2 kg

Plotostřih Husqvarna 322iHD60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: