Husqvarna 435i

Kód: 970718014
10 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Husqvarna 435i je akumulátorová řetězová pila s prvotřídním řezným výkonem díky optimalizovanému točivému momentu, vysoké rychlosti řetězu a odolnému bezkartáčovému motoru. Výsledkem je všestranná účinnost pro lehké úkoly majitelů pozemků, jako je kácení menších stromů, vyklízení, prořezávání nebo řezání palivového dřeva. Díky klasifikaci IPX4 je elektronika chráněna proti povětrnostním vlivům, takže můžete práci vykonávat po celý rok, i když prší.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti Husqvarna 435i

Product image Chainsaw 540i XP - outside on the ground
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 
Battery Bli20
Systém výměnných akumulátorů
Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 
Illustration Benefit Brushless motor
Stejnosměrný motor
Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
 
 
Battery Trimmer 115iL
Lehké s ergonomickým designem
Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
 
 
 
120i / 136Li
Snadné otevírání nádrže
Doplňování oleje na mazání řetězu usnadňuje odklápěcí víčko nádrže, které se snadno drží a otevírá, a to i v rukavicích. Minimální riziko ztráty krytky, která je připevněna k řetězové pile.
 
 
Logo Feature Save Printcreator use only
savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 
 
PRO Battery products, Low maintenance
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové pily Husqvarna
Hmotnost: 4 kg
Napětí akumulátoru: 36 V
Typ akumulátoru: Lion
Rychlost řetězu při max. výkonu: 21 m/s
Certifikovaný vrchol lišty, EU: .325" mini 8T, 3/8" mini 9T
Certifikováno pro typ řetězu, EU: S93G, SP21G
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): 2.8 kg
Délka lišty (v palcích): 14 palců
Typ uchycení lišty: HSM
Šířka vodicí drážky: 1,1 mm
Rozteč řetězu: .325" mini

0:13 / 0:45 Je akumulátor Husqvarna dostatečně silný? Test řetězové pily 435i s akumulátorem BLi30

Přestavení Husqvarna 435i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: