HUSQVARNA 535iFR bez akumulátoru a nabíječky

Kód: 967850504
Značka: Husqvarna
18 999 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Husqvarna 535iFR je robustní, vysoce výkonný a a všestranný akumulátorový křovinořez určený pro časté vyžínání trávy, křovinatého porostu, případně pro lehké čištění lesa. Je lehký, vyvážený a výkonově ekvivalentní benzínovému křovinořezu o objemu 35 ccm. Je vybaven motorem Husqvarna E-TORQ. Díky šířce záběru 45 cm poskytuje výkon, který potřebujete, abyste svou práci zvládli včas. Integrovaná konektivita usnadňuje sledování informací, jako je stav akumulátoru, statistiky nabíjení a potřeby údržby a služeb v aplikaci Husqvarna Connect™. Kuželová převodovka a další důležité součásti jsou převzaty z naší řady benzinových strojů. V ceně dodávky jsou pilový kotouč, travní kotouč a vyžínací hlava.

Detailní informace

Detailní popis produktuPomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Aplikace také poskytuje provozní údaje o výrobku, stavu nabití, servisní údaje a upozornění týkající se údržby.
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.


Husqvarna Connect
Snadno použitelná strunová hlava
Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.


Tap 'n Go
3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu
Třístupňový režim umožňuje maximalizovat dobu provozu úpravou výstupního výkonu podle aktuálních pracovních podmínek.


3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu
Intuitivní moderní klávesnice
Klávesnice je velmi snadno ovladatelná a je vybavena LED indikátorem stavu nabití akumulátoru.


Intuitivní moderní klávesnice
Řada akumulátorových výrobků Husqvarna je vybavena tlačítkem pro zapnutí/vypnutí*.
Řada akumulátorových výrobků Husqvarna je vybavena tlačítkem pro zapnutí/vypnutí*. Pro zvýšení bezpečnosti nemůže být výrobek nikdy spuštěn bez odpojení bezpečnostní pojistky před stisknutím tlačítka pro zapnutí. Patentovaný bezpečnostní indikátor upozorní blikající LED diodou, pokud se obsluha pokusí spustit stroj bez dodržení bezpečnostní rutiny.* Modely bez LED indikátoru se mohou objevit na konkrétních trzích.


Startovací rutina s bezpečnostní pojistkou (v patentovém řízení)
Odolnost proti vodě (IPX4) - použití ve všech povětrnostních podmínkách
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.


Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Pohodlný za všech okolností
Naše stroje mají kompaktní, optimalizovaný design. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené - což vám umožní pohodlně pracovat ve všech situacích.


Lehký a dobře vyvážený
Výkonný bezkartáčový motor E-TORQ
Motory E-TORQ vyvinuté společností Husqvarna jsou dokonale přizpůsobeny pro každou aplikaci. Bezkartáčový design minimalizuje počet pohyblivých součástí a motory jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné a dlouhodobé profesionální použití. Jsou zcela bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti výrobku.


Bezkartáčový motor E-TORQ
Inteligentní umístění akumulátoru napříč tělem stroje.
Inteligentní řešení uložení akumulátoru napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru akumulátoru, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha akumulátoru do blízkosti těžiště stroje a akumulátor se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění akumulátoru napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít akumulátory různých velikostí


Akumulátor jako součást designu (v patentovém řízení)
Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci.
Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.


Flexibilní akumulátorový systém
Low noise level for a pleasant work environment
Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.


Nehlučný provoz
Minimální údržba a obsluha
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.


Minimální údržba
Nastavitelná řídítka pro větší komfort
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.


Nastavitelná řídítka
Rukojeti s měkkými držadly
Rukojeti s měkkými držadly pro pohodlné používání


Rukojeti s měkkými držadly
Optimalizovaný úhel náklonu převodovky pro nejlepší výsledky při sekání
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.


Optimalizovaný hřídel a převody

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříhání a vyžínání
Hmotnost: 8.93 kg
Název výrobku (krátký): 535iFR bez akumulátoru a nabíječky
Brand: Husqvarna
Ceníková cena bez DPH: 13470.2
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): 80 dB(A)
Napětí akumulátoru: 36 V
Model akumulátoru: --
Rozměry výrobku, délka: 8.465 palců, 175 cm
Rozměry výrobku, šířka: 12.5 cm
Rozměry výrobku, výška: 21.5 cm
Šířka záběru, cm: 45 cm
Typ nabíječky: --
Typ rukojeti: Řídítka
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájení: Battery
Article Number: 967850504
Category name: Brush cutters
Is Promo article: No
Product usage: Versatile use
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): 4.5 kg
Main image small (200x200): //hqvcdn3.azureedge.net/qs_h=200&thn=0&w=200&ver=20220328T071905&hcsh=F53342CB4717FBBC7F8AA66F218CFAFC/_$$_/media/aprimo/husqvarna/forestry%20clearing%20saws/photos/studio/h210-07xxxx/h210-0748.png

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: