Husqvarna Aspire™ B8X-P4A bez akumulátoru a nabíječky

Kód: 16068
Novinka Tip
Značka: Husqvarna
3 099 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Usnadněte si úklid zahrady s naším akumulátorovým foukačem listí. Díky 3 rychlostem foukání zvládne vše od jemných záhonů po mokré listí na trávníku. Pohodlná měkká rukojeť, dobré vyvážení a nízká hmotnost usnadňují používání. Foukač je vybaven inteligentním automatickým vypnutím při ponechání bez dozoru. Foukač má kompaktní rozměry, takže jeho skladování je praktické i díky přiloženému háčku a odnímatelné trubici. Háček lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™. Foukač lze použít s jakýmkoli akumulátorem, vyrobeným aliancí POWER FOR ALL. 18 V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL nabízí flexibilitu a vyžaduje méně úložného prostoru, protože jeden akumulátor lze použít pro nástroje a vybavení více značek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aspire Blower B8X Indoors

Kompaktní velikost
Kompaktní velikost a nízká hmotnost každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšují ovladatelnost. Inovativní technologie Husqvarna mají za cíl zvýšení kapacity a účinnosti stroje, které zajistí skvělé výsledky na vaší zahradě.
 
 
POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.
Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
 
Soft Grip Aspire products
Měkká rukojeť
Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.
 
 

Aspire Blower B8X
Více režimů foukání
Foukací sílu lze přizpůsobit dané práci pomocí třístupňového nastavení rychlosti, například při odklízení posekané trávy, listí, sněhu nebo nečistot.
 
 
Intuitive Design Aspire Blower B8X
Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
 
 
User interface Aspire Blower
Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™.
Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru nástroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.
 
 
Forest
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Aspire
Rychlost vzduchu, m/s:: 40 m/s
Proud vzduchu v trubici:: 10 m³/min
Foukací síla:: 8 N
Hmotnost bez akumulátoru:: 2 kg

Husqvarna Aspire™ B8X-P4A Blower

Výhody Husqvarna Aspire™ B8X-P4A Blower

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: