Husqvarna Aspire™ T28-P4A s akumulátorem a nabíječkou

Kód: 970620207
Novinka Tip
Značka: Husqvarna
5 199 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Aspire T28-P4A vč. B72+C70
 
Tento 18V akumulátorový vyžínač s dvojitým strunovým vedením poskytuje dokonalé okraje s vysokou účinností. Je navržen pro malé prostory a jeho skladování usnadňuje přiložený háček. Rukojeť se smyčkou a teleskopickou hřídelí lze nastavit pro pohodlnou pracovní polohu. Užijte si chytré funkce, jako je automatické podávání pro zajištění optimální délky struny vyžínače při práci, kovový kryt rostlin pro ochranu záhonů a stromů a zvýšenou bezpečnost díky automatickému vypnutí, pokud je ponechán bez dozoru. Součást bateriového systému POWER FOR ALL. Akumulátorové nářadí Husqvarna Aspire bylo vyvinuto s ohledem na omezený prostor. Proto je každý výrobek dodáván s na míru vyrobeným úložným hákem, který lze namontovat přímo na zeď nebo použít se systémem úložných lišt Husqvarna Aspire. Tento úložný prostor lze rozšířit o veškeré zahradní nářadí spolu s kolejnicovým systémem Aspire. Tento výrobek je součástí sdružení POWER FOR ALLIANCE a je kompatibilní s mnoha dalšími bateriemi a nabíječkami zúčastněných značek. To znamená, že pro všechny výrobky pro dům a zahradu stačí zakoupit pouze jednu baterii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aspire grass trimmer, man trimming
Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.
 
POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.
Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
 
Intuitive handling Aspire Grass Trimmer T28
Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
 
 
Soft Grip Aspire products
Měkká rukojeť
Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.
 
 
Aspire grass trimmer + Automower Aspire R4
Teleskopický hřídel
Vyžínač Husqvarna Aspire™ je vybaven nastavitelným teleskopickým hřídelem pro pohodlnou pracovní polohu a kompaktní uskladnění. Délku si můžete snadno nastavit podle svých potřeb a po dokončení práce hřídel jednoduše zkrátit pro inteligentnější uskladnění.
 
 
Aspire grass trimmer dual trimmer line
Vyžínací hlava se dvěma strunami
Dvě vyžínací struny vám umožní efektivněji tvarovat dokonalé okraje bez větší námahy. Při používání vyžínače Husqvarna Aspire™ se struna automaticky vysune při spuštění a během používání. Díky dvěma strunám vyžínač seká rychleji a přesněji a zajišťuje dokonalé výsledky i optimální výkon při každém použití.
 
 
Spool with cover A15B
Automatický posuv struny
Automatický posuv dvou strun zajistí optimální délku struny bez námahy a rovnoměrnější výsledek vyžínání než u vyžínačů s jednou strunou. Strunová hlava Husqvarna A15B funguje perfektně jak pro vyžínání, tak pro začišťování okrajů. Dokonalá volba pro všestranné a bezstarostné použití.
 
 
User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.
 
 
Symbol Benefit Low noise black
Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
 
 
Forest
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 
 
Husqvarna Connect
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Aspire
Hmotnost: 6 kg
OEM Strunová hlava:: A15B
Hmotnost bez akumulátoru: 2,6 Kg
Šířka záběru, cm: 28 cm

Výhody vyžínače Husqvarna Aspire™ T28-P4A

Vyžínač Husqvarna Aspire™ T28-P4A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: