Husqvarna Aspire™ H50-P4A bez akumulátoru a nabíječky

Kód: 970620302
Novinka Tip
3 599 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Snadno tvarujte živé ploty a keře pomocí lehkých akumulátorových nůžek na živý plot. Dvojčinné čepele, výkonný motor a 50 cm dlouhá střihací lišta si poradí s větvemi až do průměru 23 mm. Ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť vám usnadní práci. Praktický zachytávač listí zachytí odřezky živého plotu při stříhání. Nůžky jsou vybaveny inteligentním automatickým vypnutím při ponechání bez dozoru. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno přibaleným háčkem vyrobeným na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™. Tento výrobek používá akumulátor z 18 V akumulátorového systému aliance POWER FOR ALL, který nabízí flexibilitu a vyžaduje méně úložného prostoru, protože jeden akumulátor lze použít pro nástroje a vybavení více značek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aspire Hedgetrimmer woman trimming
Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.
 
POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.
Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
 
Aspire Hedge trimmer Leaf catcher
Zachycovač listí Aspire™
Díky odnímatelnému zachycovači listí pro nůžky na živý plot Husqvarna Aspire™ H50-P4A můžete při zastřihování zachytávat listí, a ušetřit si tak práci s úklidem. Odnímatelnou lamelu můžete snadno nastavit bez použití nářadí, abyste mohli setřít odřezky z živého plotu.
 
Intuitive handling Aspire Hedge Trimmer
Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
 
 
 
Soft Grip Aspire products
Měkká rukojeť
Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.
 
User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.
 
 
Husqvarna Connect
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
 
 
Symbol Benefit Low noise black
Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Aspire
Rychlost stříhání:: 2800 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm:: 50 cm

Husqvarna Aspire™ H50-P4A Plotostřih

Výhody Husqvarna Aspire™ H50-P4A Plotostřih

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: