HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A bez akumulátoru a nabíječky

Kód: 970648301
Novinka Tip
Značka: Husqvarna
6 699 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Akumulátorová sekačka na trávu Aspire LC34 se snadno používá, přenáší a skladuje. Sekačka se lehce startuje a rukojeť lze nastavit do pohodlné pracovní pozice. Díky kompaktním rozměrům sekačka snadno projede úzkými průchody. Navíc je lehká, má skládací rukojeť a rukojeť pro přenášení i odnímatelný sběrný koš, takže se dobře přenáší. Sekačku lze pro uskladnění složit do praktické velikosti, a uložit svisle na podlaze nebo na stěně bez sběrného koše pomocí přiloženého háku . Sekačka Aspire LC34 je součástí řady výrobků Husqvarna Aspire™ vyvinutých se zřetelem na skladování v omezeném prostoru. To je důvod, proč je každý výrobek dodáván s úložným hákem, vyrobeným na míru, který lze namontovat přímo na stěnu nebo použít s úložním systémem Husqvarna Aspire™. Tento úložný prostor na nářadí lze rozšířit o veškeré zahradní nářadí spolu s kolejnicovým systémem Aspire™. Tento výrobek využívá 18V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL a je kompatibilní s mnoha dalšími akumulátory a nabíječkami přidružených značek. To znamená, že si pro všechny výrobky pro domácnost a zahradu stačí zakoupit pouze jeden akumulátor.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lawn mower Aspire LC34-P4A carrying
Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.
 
POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.
Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
 
 
Intuitive Design Aspire Walk Behind
Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
 
Lawn mower Aspire LC34-P4A outdoor
Teleskopická rukojeť
Snadno nastavitelná výška rukojeti pro lepší ergonomii
 
Lawn mower Aspire LC34-P4A hook + bag
Vertikální uložení
Jednoduše složte rukojeť, abyste minimalizovali prostor pro skladování a přepravu. Skladujte výrobek na stěně/kolejnici nebo svisle na podlaze. Sběrný koš na trávu lze na stroji přehledně uložit.
 
 
Lawn mower Aspire LC34-P4A carrying
Zvedací rukojeti přední a zadní
Přední a zadní rukojeti usnadňují zvedání v úložných prostorách, v autě nebo při přenášení po schodech.
 
 
Power boost
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy
 
 
 
Lawn Mower Aspire LC34-P4A Cutting height Adjustment
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení trávy. Jedna páka ovládá celé žací ústrojí.,
 
Lawn mower Aspire LC34-P4A User interface
Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užijte si úplnou kontrolu stavu akumulátoru pomocí digitálního indikátoru stavu akumulátoru Aspire™. přímo na displeji. Můžete tak efektivně plánovat své úkoly a nabíjet pouze tehdy, když to potřebujete.
 
 
Symbol Benefit Low noise black
Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
 
 
Husqvarna Connect
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Aspire
Hmotnost: 19.5 kg
Zdroj napájení: Akumulátor
Výstupní výkon: 0.5 kW
Systém pohonu: Bez pojezdu
Šířka záběru, cm: 34 cm
Napětí akumulátoru: 18 V
Model akumulátoru: P4A 18-B72
Výška sečení, min-max: 25-65 mm

Husqvarna Aspire™ LC34-P4A Lawn Mower

Výhody Husqvarna Aspire™ LC34-P4A Lawn Mower

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: